Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası nakliyat eşyanın gideceği ülkeye ve eşyanın hacmine bağlı olarak; karayolu (Tır), deniz yolu (konteynır), demir yolu (konteynır), (hava yolu (uçak) ile yapılır.

Biliyoruz ki tecrübeli bir ekip işi olan ev eşyası nakliye hizmeti yükleme, taşıma, boşaltma üçlüsünden daha çok şey ifade ediyor olan Depolama ve Lojistik hizmetleridir.

Uluslararası nakliyat yurtdışı ev eşyası nakliye transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek ancak kusursuz bir uluslararası nakliye hizmet anlayışı ile mümkündür.

Uluslararası nakliyat ev, ofis, piyano, kasa, GB, zati eşya nakliyesi öncesi eğitimi müşterinin beklentilerini aşmaya yönelik bir uluslararası nakliye hizmet anlayışının geliştirilmesini ve etkin bir Uluslararası nakliye müşteri iletişimi ile sürekli bir Uluslararası nakliyesi işlerinde müşteri sadakati yaratılabilmesini sağlayacak davranışların geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Uluslararası nakliyat, sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslararası kara, hava, deniz, demiryolu, nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı transit ve açık yükleme ithalat/ihracat nakliyelerinizde forwarder organizasyon çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yukarı