Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma eşyanın gideceği ülkeye ve eşyanın hacmine bağlı olarak; karayolu (Tır), deniz yolu (konteynır), demir yolu (konteynır), (hava yolu (uçak) ile yapılır.

Biliyoruz ki tecrübeli bir ekip işi olan uluslararası ev taşıma hizmeti yükleme, taşıma, boşaltma üçlüsünden daha çok şey ifade ediyor olan Depolama ve Lojistik hizmetleridir.

Uluslararası ev taşıma yurtdışı ev eşyası taşımacılık transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek ancak kusursuz bir tluslararası ev taşıma hizmet anlayışı ile mümkündür.

Uluslararası ev taşıma ev, ofis, piyano, kasa, GB, zati eşya taşımacılığı öncesi eğitimi müşterinin beklentilerini aşmaya yönelik bir uluslararası ev taşımacılık hizmet anlayışının geliştirilmesini ve etkin bir Uluslararası nakliye müşteri iletişimi ile sürekli bir Uluslararası ev taşıma işlerinde müşteri sadakati yaratılabilmesini sağlayacak davranışların geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Uluslararası ev taşımacılık, sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslararası kara, hava, deniz, demiryolu, nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı transit ve açık yükleme ithalat/ihracat nakliyelerinizde forwarder organizasyon çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yukarı