Uluslararası Ev Nakliyesi

Uluslararası Ev Nakliyesi

Uluslararası ev nakliyesi eşyanın gideceği ülkeye ve eşyanın hacmine bağlı olarak; karayolu (Tır), deniz yolu (konteynır), demir yolu (konteynır), (hava yolu (uçak) ile yapılır.

Biliyoruz ki tecrübeli bir ekip işi olan uluslararası ev nakliyesi hizmeti yükleme, taşıma, boşaltma üçlüsünden daha çok şey ifade ediyor olan Depolama ve Lojistik hizmetleridir.

Uluslararası ev nakliyesi yurtdışı ev eşyası nakliye transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek ancak kusursuz bir uluslararası ev nakliyesi hizmet anlayışı ile mümkündür.

Uluslararası ev nakliyesi, ev, ofis, piyano, kasa, GB, zati eşya nakliyesi öncesi eğitimi müşterinin beklentilerini aşmaya yönelik bir uluslararası ev nakliyesi hizmet anlayışının geliştirilmesini ve etkin bir Uluslararası ev nakliye müşteri iletişimi ile sürekli bir Uluslararası ev nakliyat işlerinde müşteri sadakati yaratılabilmesini sağlayacak davranışların geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Uluslararası ev nakliyat, sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslararası kara, hava, deniz, demiryolu, nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı transit ve açık yükleme ithalat/ihracat nakliyelerinizde forwarder organizasyon çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yukarı