Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası eşya taşıma eşyanın gideceği ülkeye ve eşyanın hacmine bağlı olarak; karayolu (Tır), deniz yolu (konteynır), demir yolu (konteynır), (hava yolu (uçak) ile yapılır.

Biliyoruz ki tecrübeli bir ekip işi olan uluslararası eşya taşıma hizmeti yükleme, taşıma, boşaltma üçlüsünden daha çok şey ifade ediyor olan Depolama ve Lojistik hizmetleridir.

Uluslararası eşya taşıma yurtdışı ev eşyası taşımacılık transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek ancak kusursuz bir tluslararası eşya taşıma hizmet anlayışı ile mümkündür.

Uluslararası eşya taşıma ev, ofis, piyano, kasa, GB, zati eşya taşımacılığı öncesi eğitimi müşterinin beklentilerini aşmaya yönelik bir uluslararası eşya taşımacılık hizmet anlayışının geliştirilmesini ve etkin bir Uluslararası nakliye müşteri iletişimi ile sürekli bir Uluslararası eşya taşıma işlerinde müşteri sadakati yaratılabilmesini sağlayacak davranışların geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Uluslararası eşya taşımacılık, sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslararası kara, hava, deniz, demiryolu, nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı transit ve açık yükleme ithalat/ihracat nakliyelerinizde forwarder organizasyon çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yukarı